Sosyal Girişimcilik Merkezi ve Geçim Kaynağı Tesisi Destek Programı Proje Teklif Çağrısı Ön Başvuru Aşaması Değerlendirme Sonuçları

04.04.2024 tarihinde seeco.gov.tr adresinde ilan edilerek 26.04.2024 saat 17.00’de Ön Başvuru aşaması sona eren Sosyal Girişimcilik, Güçlendirme ve Uyum Projesi (SEECO) Sosyal Girişimcilik Merkezi ve Geçim Kaynağı Tesisi Destek Programı Proje Teklif Çağrısı kapsamında ilgili Kalkınma Ajanslarına yapılan ön başvurulara ilişkin değerlendirme süreci tamamlanmıştır.

Geçim Kaynağı Tesisi Proje Seçim Komitesi tarafından gerçekleştirilen değerlendirme sonucunda çağrı programının ikinci aşaması olan “Tam Başvuru” aşamasına devam etmesi uygun görülen ön başvurular, başvuru yapılan ilgili Kalkınma Ajansına göre aşağıdaki bağlantı adreslerinde sunulmuştur.

Tam başvuru aşamasına devam etmesi uygun bulunan ön başvuru sahibi kurumlara ilgili Kalkınma Ajansı tarafından bir e-posta gönderilecek ve tam başvuru aşamasına davet edileceklerdir. İkinci aşamada hazırlanması gereken tam başvuru paketi Kalkınma Ajansı tarafından ayrıca paylaşılarak süreç ile ilgili kurumlara detaylı bilgi verilecektir.

Bu ilan tebliğ niteliğinde olup, değerlendirme sonucu ön başvurusu olumsuz değerlendirilerek listede yer almayan kurumlara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

Kamuoyuna ilanen duyurulur.

Tam başvuru aşaması detaylı bilgi için lütfen Proje Teklif Çağrısı Rehberini inceleyiniz.

Hatay Destek Yatırım Ofisi

Haraparası Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. 1. Tabakhane Sk. No:20 Antakya / HATAY 31060

DOĞAKA Destek Hattı

0326 212 25 76