TEKNİK DESTEK PROGRAMI 2019 YILI KASIM-ARALIK DÖNEMİ DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

TEKNİK DESTEK PROGRAMI 2019 YILI KASIM-ARALIK DÖNEMİ DEĞERLENDİRME SONUÇLARI İLANI

Ajansımız tarafından yürütülen Teknik Destek Programı 2019 Yılı Kasım-Aralık Dönemi kapsamında kabul edilen başvuruların değerlendirme süreci tamamlanmıştır. 

Program kapsamında Ajansımıza Hatay ilinden 4, Kahramanmaraş ilinden 8 ve Osmaniye ilinden 2 olmak üzere toplam 14 proje başvurusu yapılmıştır. 

TEKNİK DESTEK PROGRAMI 2019 YILI

KASIM-ARALIK DÖNEMİ BAŞVURULAR

İller

        Başvuru  Sayısı

Hatay

4

Kahramanmaraş

8

Osmaniye

2

TOPLAM

14

 

Yapılan değerlendirme sonrasında Hatay ilinden 3, Kahramanmaraş ilinden 6 ve Osmaniye ilinden 2 proje olmak üzere Bölgemizden toplam 11 proje destek almaya hak kazanmıştır. 

TEKNİK DESTEK PROGRAMI 2019 YILI

KASIM-ARALIK DÖNEMİ BAŞARILI PROJELER

İller

Başarılı Sayısı

Hatay

3

Kahramanmaraş

6

Osmaniye

2

TOPLAM

11

 

Değerlendirme; rehberde açıkça ifade edilen tercih edilmeyen konular vb. hususlar yanında, 2019 yılı Teknik Destek Program Rehberinde açıklanan Ön İnceleme Kontrol Listesi ve Değerlendirme Tablosu çerçevesinde sonuçlandırılmıştır. 

Başarılı başvurular, Ajansımız personeli tarafından ya da zorunlu hallerde hizmet alımı yolu ile uygulanacaktır. Uygulamada ihtiyaca göre benzer konudaki başvurular Ajans tarafından belirlenecek yer ve zamanda birleştirilerek uygulanabilecektir.

Destek almaya hak kazanan Başvuru Sahiplerinin sözleşme imzalama ve uygulama sürecine ilişkin gerekli bildirimler, Ajans internet sayfasından yapılacaktır.
Kamuoyuna saygıyla ilan olunur.

Hatay Destek Yatırım Ofisi

Haraparası Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. 1. Tabakhane Sk. No:20 Antakya / HATAY 31060

DOĞAKA Destek Hattı

0326 212 25 76