TEKNİK DESTEK PROGRAMI 2020 Yılı Mayıs - Haziran Dönemi Değerlendirme Sonuçları İlanı

Ajansımız tarafından yürütülen Teknik Destek Programı 2020 Yılı Mayıs - Haziran Dönemi kapsamında kabul edilen başvuruların değerlendirme süreci tamamlanmıştır.

Program kapsamında Ajansımıza Hatay ilinden 2, Kahramanmaraş ilinden 2 ve Osmaniye ilinden 2 adet olmak üzere toplam adet proje başvurusu yapılmıştır.

2020 Yılı Teknik Destek Programı

Mayıs - Haziran Dönemi Başvurular

İller

        Başvuru  Sayısı

Hatay

2

Kahramanmaraş

2

Osmaniye

2

TOPLAM

6

 

Yapılan değerlendirme sonrasında Hatay ilinden 1, Kahramanmaraş ilinden 2 ve Osmaniye ilinden 2 proje olmak üzere Bölgemizden toplam 5 proje destek almaya hak kazanmıştır.

2020 Yılı  Teknik Destek Programı

Mayıs - Haziran Dönemi Başarılı Projeler

İller

Başarılı Sayısı

Hatay

1

Kahramanmaraş

2

Osmaniye

2

TOPLAM

5

 

Değerlendirme; rehberde açıkça ifade edilen tercih edilmeyen konular vb. hususlar yanında, 2020 Yılı Teknik Destek Program Rehberinde açıklanan Ön İnceleme Kontrol Listesi ve Değerlendirme Tablosu çerçevesinde sonuçlandırılmıştır.

Başarılı başvurular, Ajansımız personeli tarafından ya da zorunlu hallerde hizmet alımı yolu ile uygulanacaktır. Uygulamada ihtiyaca göre benzer konudaki başvurular Ajans tarafından belirlenecek yer ve zamanda birleştirilerek uygulanabilecektir.

Destek almaya hak kazanan Başvuru Sahiplerinin sözleşme imzalama ve uygulama sürecine ilişkin gerekli bildirimler, Ajans internet sayfasından yapılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla ilan olunur.

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı
Genel Sekreterliği

Hatay Destek Yatırım Ofisi

Haraparası Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. 1. Tabakhane Sk. No:20 Antakya / HATAY 31060

DOĞAKA Destek Hattı

0326 212 25 76